O EM

Ahoj, jsem EM a můj příběh se začal psát v den, kdy jsem se na mateřské rozhodla splnit si svůj sen a postavit se na vlastní nohy.

S hlavou plnou ideálů a hlavně nápadů, které se tlačily ven, jsem se vrhla do stříhání starých triček, oblečení a zkoušela vytvořit něco originálního.

"A hele, ono se to kroutí!" ... tak vznikly první šňůry a z nich úpletové náhrdelníky. Po dvou letech vývoje a hledání správných materiálů byl na světě "dokonalý" kousek: naše COOLečko, úpletový náhrdelník, který je jedinečný hned z několika důvodů: Není to jen kus látky smotaný do šňůrek, ale má také hned několik funkcí:

Tak za prvé, je měkoučký, velmi příjemný na krku a nevadí ani alergičkám. Chrání krční páteř a slouží skvěle i jako kojící náhrdelník. Proč? Protože:

  • miminko vás nepoškrábe, nepoštípe, protože náhrdelník zabaví jeho ručičky

  • miminko si proplétáním prstíků šňůrkami cvičí jemnou motoriku

  • jeho barvy fixují zrak miminka

  • může náhrdelník v klidu žužlat, tahat za něj

  • pak ho jen hodíte do pračky a je to

Výsledek = miminko snáz a rychleji nakojíte. Bude totiž více v klidu a soustředěné "na věc".

 

Čirou náhodou se stalo, že jsem se ocitla na mateřské podruhé a kila ne a ne dolů. Samo sebou jsem chtěla dobře vypadat, tak jsem vzala nůžky a střihla si šaty, tedy spíše takový slušivý pytel, který ledacos zakryje, a už to jelo....

Návrhářství se najednou stalo vášní a už mě to asi jen tak nepustí!

Šaty skvěle doplňují náhrdelníky, protože jsou ze stejného materiálu. U nás se brzy obléknete od hlavy k patě. Máme nově mikiny, kardigany unisex trika, čapky a dlouhé sukně. Co bude dál, záleží i na vás ;)